Svatební ceník

2020/2021


Nabízím dva druhy svatebních balíčků. Kromě focení jsou v ceně balíčků započítány grafické práce, retuše a úpravy fotografií. Výsledné fotografie jsou s péčí vybrány z mnoha záběrů. Na svatbách s více hosty se úměrně zvyšuje i konečný počet fotografií. Fotografie ze svatby jsou jedna po druhé ručně upraveny a naprostou samozřejmostí je vyladění barevného podání k dokonalému zachycení atmosféry svatebního dne. Snažíme se, co nejlépe vystihnout atmosféru a reportážně zdokumnetovat váš svatební den.


A

Svatební balíček pro náročnější klienty obsahující práci jednoho fotografa.

Fotograf dokumentuje průběh celého dne (od ranních příprav ženicha i nevěsty, cesta na obřad, průběh obřadu, skupinové focení, portrétní fotografie novomanželů, zahájení hostiny, proslovy, fotografování hostů, fotografování detailů, momentky, tanec a večerní zábava).

Doba focení cca 12 h.

Sada obsahuje:
Svatební album na USB dokumentující průběh celého dne (cca 800 snímků)
Galerie svatebních fotografii na webu po dobu 1 roku.
Cestovné se počítá od Brna 10 Kč/Km (tam i zpět ) Pokud je cesta dále než 200 km, vyhrazuji si právo na ubytovaní v samostatném pokoji.

28.000,-

B
Fotografování svatebního dne zahrnující příjezd novomanželů a hostů na obřad, gratulace, skupinové fotografie, portrétní fotografie novomanželů, zahájení hostiny, focení momentek, detailů v době trvání cca. 8 hodin.
Sada obsahuje:
Svatební album na USB s výběrem cca 500 upravených snímků v nejvyšším možném rozlišení.
Galerie svatebních fotografií na webu po dobu 1 roku.
Cestovné se počítá od Brna 10 Kč/Km ( tam i zpět ) Pokud je cesta dále než 200 km, vyhrazuji si právo na ubytovaní v samostatném pokoji.

23.000,-

 

EXTRA

Svatební balíček pro nejnáročnější klienty obsahující práci jednoho fotografa.

Fotograf dokumentuje průběh celého dne (od ranních příprav ženicha i nevěsty, cesta na obřad, průběh obřadu, skupinové focení, portrétní fotografie novomanželů, zahájení hostiny, proslovy, fotografování hostů, fotografování detailů, momentky, tanec a večerní zábava).

V cenně je i předsvatební focení dle domluvy.

Doba focení cca 14 -16 h.

Sada obsahuje:
Svatební album na USB dokumentující průběh celého dne (cca 1000 snímků)
Galerie svatebních fotografii na webu po dobu 1 roku.
Cestovné se počítá od Brna 10 Kč/Km (tam i zpět ) Pokud je cesta dále než 200 km, vyhrazuji si právo na ubytovaní v samostatném pokoji. Záběry z dronu, pokud nemáte kameramana.

34.000,-

Možnost přiobjednat druhého fotografa za poplatek dle domluvy.

 

Menší svatební balíčky

Na menší balíčky platí stejné podmínky jako u předchozích dvou.  Ty to balíčky poskytuji pouze maximálně 2 měsíce předsvatbou.

5 h focení svatby  …………………………………. 19 000,-

2h focení svatby …………………………………… 14 000,-

Focení potrétů den před svatbou nebo po svatbě.

Chápu, že není příjemné opustit rodinu a vaše přátele během svatby. Proto jsem zařadila možnost focení pouze portrétů před svatbou nebo po svatbě. Jedná se o focení 2 – 3 h . Výsledkem je 50 portrétů +-

9500,-

Obchodní podmínky

( Prosím pročíst i na hlavní straně ceníku)

Finanční záloha za focení a placení zakázky
-v případě objednání je nutné složit zálohu 30 – 50% Vámi vybraného balíčku předem, v okamžiku kdy dorazí částka na účet, rezervace platí. Zbylá částka se platí v týdnu před svatbou převodem na účet.

Za každou započatou hodinu focení nad rámec balíčku si účtuji 1500,-/h

Do týdne až 14 dnů od svatby obdržíte ukázku 30-50 fotografií ( malý mix průběhu dne ).

Dodání svatebních fotografií je 8 – 10 týdnů.

RAW a neupravené fotografie neposkytuji, proto mě o ně prosím nežádejte.

STORNO POPLATEK FOCENÍ JE 100% (týden před focením)

 

Od 14.2. 2020