Lucie SasínkováSvatební a portrétní fotografka

2020/2021


Nabízím více druhů svatebních balíčků. Kromě focení jsou v ceně balíčků započítány grafické práce, retuše a úpravy fotografií. Výsledné fotografie jsou s péčí vybrány z mnoha záběrů.

Na svatbách s více hosty se úměrně zvyšuje i konečný počet fotografií. Fotografie ze svatby jsou jedna po druhé ručně upraveny a naprostou samozřejmostí je vyladění barevného podání k dokonalému zachycení atmosféry svatebního dne. Snažíme se, co nejlépe vystihnout atmosféru a reportážně zdokumnetovat váš svatební den.

Balíček "A"

Svatební balíček pro náročnější klienty obsahující práci jednoho fotografa.
Fotograf dokumentuje průběh celého dne (od ranních příprav ženicha i nevěsty, cesta na obřad, průběh obřadu, skupinové focení, portrétní fotografie novomanželů, zahájení hostiny, proslovy, fotografování hostů, fotografování detailů, momentky, tanec a večerní zábava).
Doba focení cca 12 h.

  • Svatební album na USB dokumentující průběh celého dne (cca 800 snímků)
  • Galerie svatebních fotografii na webu po dobu 1 roku.

Cestovné se počítá od Brna 10 Kč/Km (tam i zpět ) Pokud je cesta dále než 200 km, vyhrazuji si právo na ubytovaní v samostatném pokoji.

Balíček "B"

Fotografování svatebního dne zahrnující příjezd novomanželů a hostů na obřad, gratulace, skupinové fotografie, portrétní fotografie novomanželů, zahájení hostiny, focení momentek, detailů .
Doba focení cca 8 h.

  • Svatební album na USB s výběrem cca 500 upravených snímků v nejvyšším možném rozlišení.
  • Galerie svatebních fotografií na webu po dobu 1 roku.

Cestovné se počítá od Brna 10 Kč/Km (tam i zpět ) Pokud je cesta dále než 200 km, vyhrazuji si právo na ubytovaní v samostatném pokoji.

Balíček "C"

Svatební balíček pro nejnáročnější klienty obsahující práci jednoho fotografa.
Fotograf dokumentuje průběh celého dne (od ranních příprav ženicha i nevěsty, cesta na obřad, průběh obřadu, skupinové focení, portrétní fotografie novomanželů, zahájení hostiny, proslovy, fotografování hostů, fotografování detailů, momentky, tanec a večerní zábava). V cenně je i předsvatební focení dle domluvy.
Doba focení cca 13 -16 h.

  • Svatební album na USB dokumentující průběh celého dne (cca 1000 snímků)
  • Galerie svatebních fotografii na webu po dobu 1 roku.

Cestovné se počítá od Brna 10 Kč/Km (tam i zpět ) Pokud je cesta dále než 200 km, vyhrazuji si právo na ubytovaní v samostatném pokoji.

Možnost přiobjednat druhého fotografa za poplatek dle domluvy.

Menší svatební balíčky


Na menší balíčky platí stejné podmínky jako u předchozích dvou. Tyto balíčky poskytuji pouze maximálně 2 měsíce předsvatbou.

5 h focení svatby 19 000 Kč
2h focení svatby 14 000 Kč
Focení potrétů den před svatbou nebo po svatbě *9 500 Kč
* Chápu, že není příjemné opustit rodinu a vaše přátele během svatby. Proto jsem zařadila možnost focení pouze portrétů před svatbou nebo po svatbě. Jedná se o focení 2 – 3 h . Výsledkem je 50 portrétů +-


Obchodní podmínky

  • V případě objednání je nutné složit zálohu 30 – 50% Vámi vybraného balíčku předem, v okamžiku kdy dorazí částka na účet, rezervace platí. Zbylá částka se platí v týdnu před svatbou převodem na účet.
  • Za každou započatou hodinu focení nad rámec balíčku si účtuji 1 500 Kč/h.
  • Do týdne až 14 dnů od svatby obdržíte ukázku 30-50 fotografií ( malý mix průběhu dne ).
  • Dodání svatebních fotografií je 8 – 10 týdnů.

RAW a neupravené fotografie neposkytuji, proto mě o ně prosím nežádejte.

STORNO POPLATEK FOCENÍ JE 100% (týden před focením)

TOP