Lucie SasínkováSvatební a portrétní fotografka

Moje

Obchodní podmínky


V PŘÍPADĚ OMLUVY Z DŮVODU NEMOCI NEBO JAKÉHOKOLIV JINÉHO DŮVODU, SE PROSÍM PŘEOBJEDNEJTE, ALE MUSÍTE UHRADIT CELOU ČÁSTKU ZA FOCENÍ V PŮVODNÍ TERMÍN FOCENÍ.

Fotografie vybrané nad rámec balíčku se doplácí převodem na účet. U fotografií provádím retuš nedostatků jako jsou boule, odřeniny, modřiny, sliny, drobky atd. – U DĚTÍ. Ale prosím upozorněte mě na ně, mohou vypadat jako piha, a tu ja nemažu. U dospělích očekávám, že nebudou žvýkat. Nebudu je retušovat. Stejně je to se známenky, někdo je chce, jiný ne, pupínek mnohky vypadá jako znaménko, napište pokud si to přejete. Retuše nad rámec reality jsou možné po domluvě za příplatek. Příklad: vrásky a zeštíhlování +200,- až 500,- za fotku. Do týdne od termínu focení posílám na email náhledy nejpovedenějších fotek k výběru. Z náhledů si vyberete fotky, které budete chtít upravit a pošlete mi jejich čísla. Já fotky následně barevně upravím, provedu ořez, retuš. ( Toto se netýká svatební fotografie, tam nezasílám neupravené fotky k náhledu)


Dodací lhůty

Termíny dodání se mění větsinou je to 4- 6 týdny. Ve svatební sezóně 9 týdnů. Stále si můžete u mě vybrat z náhledů, ale pokud mi Váš výběr nezašlete do 3 týdnů od získání náhledů, vzdáváte se práva si vybrat i reklamace, pokud by se Vám můj výběr nelíbil. Takže po 3 týdnech, pokud nebudu od Vás mít Váš výběr, fotky upravím dle vlastního posouzení. Omlouvám se, ale dostávám Vaše výběry po měsících čekání a v současné době, když mi začala svatební sezóna je to prostě problém.


Reklamace

Fotografie je forma umění, to jak fotím a cítím barvy. Nemusí být každá fotka ani ostrá… Jsem zastáncem hezkého momentu místo perfektně ostré. Předpokládám, že si projdete celé mé portfolio a vidíte, jakou úpravu používám. Pokud máte specifické přání ráda vás vyslechnu. Proto k reklamaci přijímám – neshodný počet předem domluvených fotografíí. Může se stát omyl a něco se mi zatoulat, upozorněte mě. Pokud je to u svatebních fotek je to +- 50 fotek. Nemohu odhadnout, jak bude svatba probíhat. Reklamovat nelze úpravu nebo že jsem něco automaticky neodretušovala. Jsem fotograf, fotím co vidím. Proto pokud chcete jakýkoliv objekt odretušovat, předem mě informujte, je to spoplatněno zvlášť. Barvy a kompozice pro mě nejsou důvodem reklamace. Fotky ( kromě svateb) si vybíráte samy… Nejsem zodpovědná za tisk fotografií, ale vždy vám ráda doporučím kvalitní tisk. Nešetřete na tisku. Naštestí stímhle se nesetkávám často, takže jen pro info kdyby 🙂

1. CENY JSOU SPLATNÉ V DEN FOCENÍ.
2. ZÁLOHA JE NEVRATNÁ (včetně poukazů)
3. V PŘÍPADĚ MÉ NEMOCI, VÁM JSEM POVINNA NABÍDNOUT NÁHRADNÍ TERMÍN DO 30 DNŮ, JINAK PENÍZE VRATÍM.
4. U SVATEB PENÍZE Z DŮVODU MÉ NEMOCI, VRÁTÍM.

Pokud Vám onemocní dítě, chápu to, ale nenechávejte omluvu prosím na poslední den. Mnohokrát mám již výdaje s focením.
Doba vyhotovení fotografií je 6 – 8 týdnů od obdržení vybraných náhledů k retuši.
Dodaní svatebních fotografií je 8 týdnů.
RAW a neupravené fotografie neposkytuji, proto mě o ně nežádejte.
FOTOGRAFIE DODÁVÁM ELEKTRONICKOU FORMOU V BALÍČKU ZIP NEBO RAR.

5. POUKAZY NA FOCENÍ.

Poukazy na focení jsou platné jen po dobu jejich platnosti.
Prodloužení jejich doby je na poskytovateli služby.
Zákazník je povinen požádat o termín focení předem před uplinutím doby platnosti poukazu.

TOP